Praslin, exotická dovolená v ráji

Praslin ze souostroví Seychely láká na nejkrásnější pláže světa. Exotická dovolená na Praslinu je kombinací nádherného koupání a odpočinku.

Praslin, exotický ráj bez lidí

Hledáte místo, kde je možné nerušeně odpočívat, snít i splynout s přírodou? Vydejte se na Praslin. Je to ostrov skutečné exotiky, stále ještě nedotčené přírody a nádherných liduprázdných pláží...

Ostrov Praslin je druhý největší ze souostroví Seychely. Nachází se asi 45 km severovýchodně od ostrova Mahé. Nabízí nádherné pláže a nedotčenou přírodu, kterou turistický ruch naštěstí zatím nestihl narušit.

Na ostrově Praslin bylo postaveno několik rozsáhlejších hotelových komplexů. Kromě nich je ostrov posetý jen několika málo vesničkami, ve kterých bydlí místní, kteří pracují povětšinou právě ve zdejších hotelech, nebo rybaří.

La Digue, jeden z ostrovů souostroví Seychely

Nejkrásnější pláže na světě

Ostrov je obklopen křišťálově čistou vodou a korálovými útesy. Jen v některých místech na jižním pobřeží Praslinu se lze v letních měsících setkat s mořskou trávou. Na Praslinu se nachází jedna z nejkrásnějších pláží světa - Anse Lazio. Ale i ostatní pláže (Grand Anse, Cote d'Or, Anse Kerlan, Petit Anse Kerlan, Baie Ste Anne, Anse la Blague, Cap Samy, Anse Bois de Rose) stojí za návštěvu...

Všechny pláže jsou veřejné a lehátka a slunečníky bývají k dispozici zdarma.

Západ slunce nad souostrovím Seychely