Řecko - Paralia - Hotel Orea Eleni***Poloha: jeden z nejznámějších dominantních hotelů v Paralii, nacházející se 120 m od pláže, v blízkosti centra letoviska (cca 200 m) s řadou obchodů, stánků, barů, restaurací i stylových taveren, Aquapark cca 500 m od hotelu!


Pláž: písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře cca 120 m od hotelu, podél pláže je řada restaurací a barů, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek ( nebo za konzumaci nápojů v plážovém baru), velký výběr vodních sportů za poplatek


Náš názor: velmi oblíbený hotel, vhodný pro všechny věkové kategorie, centrum letoviska s řadou obchodů a rychlého občerstvení (mimořádně příjemné ceny) ocení i mladí klienti, lokalita je ideální pro řadu fakultativních výletů, které se zde nabízí

Stravování: polopenze

snídaně formou švédského stolu, servírované večeře podávané formou jednotného menu, přílohy a saláty formou bufetu, dezert nebo ovoce. 1x týdně hotel pořádá barbecue večeři.

Doprava: autokarem

Bez příplatku - Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Brno, Přerov, Kroměříž, Otrokovice, Uherské Hradiště, Kyjov, Hodonín, Břeclav, Bratislava


Svozová místa - příplatek 500,- Kč/os./oba směry (min. 4 osoby na trase) - Krnov, Opava, Valašské Meziříčí, Vsetín

Ubytování

Ubytování: rekonstruované dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek s vlastním soc. zařízením (SWC, fén), balkónem, SAT-TV, telefonem, klimatizací (za příplatek 5,- Euro/den) a minichladničkou (za příplatek 5,- Euro/celý pobyt).


Vybavení: recepce, lobby bar, restaurace s vnitřní i venkovní částí (letní terasa), 2 výtahy, Wi-Fi bezplatně v oblasti recepce, lobby a restaurace, před hotelem je park s dětskými prolézačkami a houpačkami


srpen 2020

21.08. - 01.09.2020 pátek - úterý
polopenze autokarem (Brno)
10 990 Kč
cena za 12 dní (9 nocí)
30.08. - 10.09.2020 neděle - čtvrtek
polopenze autokarem (Brno)
9 890 Kč
cena za 12 dní (9 nocí)

září 2020

08.09. - 19.09.2020 úterý - sobota
polopenze autokarem (Brno)
9 690 Kč
cena za 12 dní (9 nocí)
17.09. - 29.09.2020 čtvrtek - úterý
polopenze autokarem (Brno)
9 490 Kč
cena za 13 dní (10 nocí)

Slevy

 • vlastní doprava (sleva: -2000 Kč)
 • spojení 2 turnusů (sleva: -2000 Kč)
 • sleva 20% ze základních cen dospělých osob při zaplacení 50% zálohy do 6.1.2020
 • sleva 10% ze základních cen dospělých osob při zaplacení 50% zálohy do 31.1.2020
 • sleva 8% ze základních cen dospělých osob při zaplacení 50% zálohy do 29.2.2020
 • sleva 7% ze základních cen dospělých osob při zaplacení 50% zálohy do 31.3.2020
 • sleva 6% ze základních cen dospělých osob při zaplacení 50% zálohy do 30.4.2020
 • další slevy a výhody, které není možné kombinovat se slevami za včasný nákup: Dítě ZDARMA platí do 31.3.2020 - 1 dítě cestující s min. 2 dospělými (do věku uvedeného jako limitní věk dítěte u dané ubytovací kapacity) získává ubytování a dopravu ZDARMA (dítě hradí pouze případné příplatky za stravu, pojištění, ...) - při využití akce dítě zdarma je nutné základní ceny upravit na katalogovou cenu
 • speciální ceny a ceny last minute již není možné kombinovat se slevami za včasný nákup

Cena zahrnuje

 • dopravu autokarem
 • 9x/10x ubytování s polopenzí
 • služby delegáta
 • pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

 • komplexní pojištění včetné léčebných výloh a storna - 40 Kč/os./den - 13denní pobyt (příplatek: 520 Kč)
 • komplexní pojištění včetně léčebných výloh a storna - 40 Kč/os./den - 12denní pobyt (příplatek: 480 Kč)
 • jednolůžkový pokoj 400 Kč/noc
 • místenka na konkrétní sedadlo v autobuse/os./oba směry (příplatek: 300 Kč)
 • pobytová taxa ve výši 1,5 €/pokoj/noc - platí se hotově na místě delegátovi nebo na recepci hotelu

Výlety

 • THESSALONIKI – Cena: 15 €, 10 € dítě 6-12 let, dítě do 6-ti let zdarma - druhé největší řecké město s množstvím byzantských památek na pobřeží Termajského zálivu. Prohlídka začíná na vyhlídce u hradu Eptapirgio (Sedm věží) odkud je nádherný pohled na celé Thessaloniki (Soluň), Thermajský záliv a přístav, poté následuje prohlídka největší řecké pětilodní baziliky Agios Dimitrios a katakomb s pozůstatky římských lázní, které se pod bazilikou nacházejí. Cestou „Bílé veži“, která je dominantou města klienti prohlédnou rotundu a Vítězný oblouk císaře Galeria. Procházka městem končí na hlavním náměstí Aristotela, odkud je již jen pár kroků k velkému orientálnímu bazaru, tržišti plnému barev, vůní, zvuků vyzývajících k levným nákupům. Výlet je vhodnou kombinací poznávání památek a nákupů.
 • ATHOS – Cena: 35 €, 30 € dítě 6-12 let, dítě do 6-ti let zdarma - celodenní lodní výlet k mnišské samosprávné republiky Athos ležící na stejnojmenném poloostrově Chalkidik. Autokar dopraví klienty do přístavu Ormos Panagias, odkud vyplouvají velké výletní lodě k jižnímu cípu poloostrova Athos pod „Svatou horu“ Agion Oros. Loď poté pluje podél pobřeží tak, aby pasažéři mohli shlédnout 8 překrásných klášterů, 2 mnišské osady (skity), přístav Dafni a úžasnou panenskou přírodu Atoského pobřeží. Po poledni loď zakotví v přístavu Ouranopolis na cca 90-ti minutovou přestávku na oběd. Koupání a prohlídku městečka.
 • WATERLAND – Cena: 30 €, 25 € dítě 6-12 let, dítě do 6-ti let zdarma - celodenní výlet do největšího řeckého vodního parku Waterland s řadou tobogánů, bazénů a vodních atrakcí pro milovníky vodních radovánek každého věku.
 • KLÁŠTERY METEORA – Cena: 25 €, 20 € dítě 6-12 let, dítě do 6-ti let zdarma - celodenní výlet za fascinujícími kláštery vystavěnými na vrcholcích skalnatých „věží“ v srdci Thessálie. Cestou klienti prohlédnout Olympskou riviéru, národní park v údolí Thembi s kapličkou vytesanou ve skále nad bájnou řekou Pinios, město Larissa, Trikala a Kalambaka. Zastávka v manufaktuře na výrobu tradičních pravoslavných ikon a obchodu s tradičními suvenýry. Možnost prohlídky dvou klášterů (interiéry).
 • ŘECKÝ VEČER – Cena: 20 €, 15 € dítě 6-12 let, dítě do 6-ti let zdarma - představení řeckého tanečního souboru v krojích, živá hudba, večeře a neomezená konzumace místního dobrého vína. Skvělá zábava, při které se naučíte základní řecké tance, poznáte kulturu a ochutnáte dobré víno a jídlo.
 • SKIATHOS (pouze Olympská riviéra) – Cena: 35 €, 30 € dítě 6-12 let, dítě do 6-ti let zdarma - celodenní výlet, autobusem na jih Olympské riviéry do přístavu Volos, odtud odjezd výletní lodí k nejednomu z nejkrásnějších ostrovů – ostrov Skiathos, návštěva hlavního města ostrova spojená s prohlídkou a nakupováním, koupání na nejkrásnější pláži Kukunaris Beach
 • PIRÁTSKÁ PLAVBA S PIKNIKEM (pouze Olympská riviéra) - Cena: 20 €, 17 € dítě 6-12 let, dítě do 6-ti let zdarma
 • OLYMP (pouze Olympská riviéra) – Cena: 20 €, 15 € dítě 6-12 let, dítě do 6-ti let zdarma - výlet pořádaný z letovisek na Olympské riviéře do podhůří bájného Olympu. Návštěva archeologického naleziště a muzea v Dionu. Výjezd do národního parku Olymp k chatě Stavros s nádhernou vyhlídkou na celé pobřeží, další program dle možností… Výlet ocení především milovníci přírody a antických památek.
 • ATHÉNY (pouze Olympská riviéra) – Cena: 45 €, 35 € dítě 6-12 let, dítě do 6-ti let zdarma - celodenní výlet autokarem do hlavního města Athén, celodenní prohlídka nejvýznamnějších pamětihodností tohoto antického města s průvodcem, okružní jízda městem, osobní volno na prohlídku dalších pamětihodností a nákupy.